SIA “FREKO” Latvijas tirgū darbojas kopš 1992. gada un šobrīd ir atzīta par nopietnu Latvijas privātuzņēmumu, kas specializējas tirdzniecības sistēmu risinājumu jomā. Šobrīd esam paplašinājuši savu veikalu tīklu un varam piedāvāt preces ne tikai Rīgā, bet arī mūsu filiālēs Valmierā, Cēsīs, Siguldā, Rūjienā, Valkā, Ogrē, Saldū un Tukumā.

 

Mēs piedāvājam plašā izvēlē iegādāties kases aparātus un svarus, veicam to garantijas un pēc garantijas apkalpošanu, kā arī profesionāli augstā līmenī nodrošinām ar apmācību gan pie mūsu klienta ofisa, gan arī uz vietas. Plašajā preču klāstā ietilpst arī svītrkodu uzlīmju printeri un izejmateriāli, kā arī marķēšanas pistoles un uzlīmes.

 

Otrs lielākais uzņēmuma profils ir kancelejas preču vairum- un mazumtirdzniecība. Mūsu piegādātāji ir ārvalstu kompānijas: Lama France (Francija), Open Data un Etiservise (Itālija), TSI, Herlitz un SchneidersÖhne (Vācija), Esselte (Zviedrija), Uchida (Japāna), Interdruk, Aboz, Interfolija (Polija) u.c. No pašmāju ražotājiem visciešākie kontakti ir ar firmām Tehnoinform, Krauklītis un Talsu Tipogrāfija.

 

Faktori, kas nosaka mūsu firmas panākumus, ir māka operatīvi organizēt kvalificētu speciālistu darbību un spēja piedāvāt mūsu klientiem ne tikai vienkārši preci, bet kvalitatīvu produkciju, kas palīdz sasniegt viņa mērķus.